Přilby na čtyřkolku – žhavé tipy

Bez přilby na čtyřkolku nenasedneš! Pro čtyřkolkáře se vyrábí přilby konstrukcí a váhou podobné motokrosovým. Dáme vám žhavé tipy na atraktivní a hlavně bezpečnost zajišťující modely.

Ačkoliv se přilby na čtyřkolky vyznačují lehkostí, dokážou dobře ochránit hlavu i bradu. Jsou typické svým bradovým deflektorem, který doplňuje kšilt a u některých typů i hledí.

5 tipů na nejprodávanější přilby na čtyřkolku:

1. Moto přilba W-TEC NK-311

2. Motokrosová přilba WORKER MAX606-1

3. Výklopná moto helma W-TEC V270

4. Moto přilba WORKER V370

5. Dětská moto přilba W-TEC V310

Všechny přilby oblíbených značek W-TEC a Worker jsou bezpečnostně testovány a splňují nejpřísnější normy evropské homologace. Ještě větší váhu než toto tvrzení však pro vás mohou mít zkušenosti uživatelů. Zde jsou některé z nich:

Můžu vřele doporučit, je lehká, sedí přesně, má výborně řešenou ventilaci, s nákrčníkem do ní nefouká, ale zároveň se nemlží. Integrovaný štít proti slunci je taky velmi užitečná věc.“ (Recenze přilby č. 1.)

Cena je fajn. Kupoval jsem 3 ks pro děti na 4kolku. Na hlavě je příjemná, dá se prát vnitřek a sedí dobře. Jednoznačně ji doporučuji.“ (Recenze přilby č. 2.)

Výborná koupě. Přilba sedí od první chvíle pevně a příjemně, netlačí. Za tuhle cenu jinde koupím skořápku. Kolegové z práce si ji hned objednali taky.“ (Recenze přilby č. 3.)

Snadné a rychlé zapínání, cena odpovídá kvalitě a výbavě. Sice způsobuje odpor vzduchu, to je ale daň každé helmy s kšiltem.“ (Recenze přilby č. 4.)